איתור כספים אבודים

כספים אבודים

כספים אבודים הם חשבונות לא פעילים בגופי חיסכון, ביטוח ופנסיה זה שנים, שאין להם דורש זה שנים.  על פי נתוני משרד האוצר, כ-10 מיליארד שקלים נמצאים בחסכונות לא פעילים אלה אצל גופי ההשקעות למיניהם. קופת גמל או קרן השתלמות נשכחת, ביטוח מנהלים שלא זוכרים היכן מנוהל, כספי ירושה שנצברו בחסכון לא פעיל,  קופת פנסיה שנפתח במקום עבודה לפני שנים, הפרשות מעסיק  שלא חזרו אליו, רישום לא מסודר, פרטים שגויים של חשבון  – כל אלה דוגמאות לחשבונות שעם השנים נשכחו על ידי הציבור הרחב, או שמלכתחילה לא היו מודעים כלל לקיומם ולכם לא נדרשו על ידם.

 

חושבים שיש לכם חשבון כספים אבודים?

עכשיו ניתן לברר את התשובה ובקלות וייתכן בהחלט שתקבלו מידע על חיסכון שאינכם מודעים לקיומו או שפוט לא זכרתם היכן הוא מתנהל.

הכירו את המסלקה הפנסיונית, הפועלת מתוקף יוזמה של משרד האוצר ובפיקוחו, ומציעה פלטפורמה דיגיטלית באמצעותה יכול כל אזרח במדינת ישראל לקבל תמונת מצב מלאה ועדכנית על החסכונות הפנסיונים הצבורים לזכותו. המסלקה מעבירה מידע מכלל גופי הביטוח, הפנסיה והגמל לציבור החוסכים ולקהל סוכני הביטוח והיועצים הפנסיונים. המסלקה מציעה ממשק מאובטח וידידותי למשתמש ומגבירה את השקיפות בשוק החיסכון הפנסיוני והופכת את המידע על החסכונות הפנסיונים שלנו לנגישים יותר מתמיד.
המסלקה הפנסיונית הוקמה על ידי חברת  SWIFTNESS  לאחר זכייתה במכרז שפרסם משרד האוצר להקמה והפעלה של מערכת מסוג זה במדינת ישראל.

איתור כספים אבודים על שמי – איך זה עובד?

באמצעות המערכת ניתן להגיש בקשה לקבלת המידע הפנסיוני המלא שלך. הבקשה תשלח בו זמנית לכלל הגופים הקיימים במדינת ישראל: חברות הביטוח, קופות הגמל  וקרנות הפנסיה, שיהיו מחויבים בהחזרת התשובה אליך בתוך 3 ימי עסקים. כך תקבל תמונה מלאה ומרוכזת של החיסכון הפנסיוני , המקיפה את כל החסכונות אשר נפתחו לטובתך במהלך השנים, ובהם צברת ואתה ממשיך לצבור כספים לפנסיה.

 
צריכים עזרה באיתור כספים אבודים?

אם נתקלתם בבעיות באיתור כספים וחשבונות אבודים, אם אתם חושבים שיש על שמכם או על שם קרוביכם כספים אבודים ואינכם מצליחים לאתר אותם -  פנו אלינו. בגורן ניהול הון משפחתי אנו מתמחים גם באיתור חשבונות וכספים ונשמח לערוך עבורכם בדיקת כספים אבודים ולסייע להשיב אותם אליכם. בנוסף, אם אתם חושבים שיש על שמכם, או לבני משפחה - בעיקר מבוגרים ואף כאלה שנפטרו - חשבונות רדומים או כספים אבודים גם בבנקים המסחריים, נוכל לאתר עבורכם גם חשבונות אלה.
מומחי גורן הינם אנשי מקצוע בתחום הפנסיוני, ותפקידם לייעץ לכם כיצד לבנות נכון את הרכב החסכונות שלך ולספק לך הסבר אודות המידע אשר קיבלת באמצעות אתר המסלקה.

 

צרו קשר

מגדלי אלון יגאל אלון 94
מיקוד: 6789155
ת.ד: 51897
תל אביב

טלפון: 03-9494611

assistanfin@gmail.com