בדיקת תיק הביטוח

מספר תוכניות הביטוח המשפחתיות הן רבות ומגוונות ורכישתן נובעת מהצורך הפסיכולוגי להגן על המשפחה מפני כל צרה שלא תבוא. אלא שפעמים רבות מידי, ההיקף הביטוחי מיותר, עולה על הנדרש ואינו מבטיח "ביטוח עודף" תמורת התשלום העודף ששולם בגינו.

 

לעשות סדר בביטוח

חשוב לדעת מהם הביטוחים העיקריים להם נדרשים המבוטח והמשפחה: ישנו ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי, ביטוח פנסיוני וביטוח אובדן כושר עבודה. גם בקבוצת ביטוחים זו ישנן לעיתים רבות כפל ביטוחי, ביטוחי חסר או ביטוחי עודף, ביטוחים שכלל לא עונים לצרכי המבוטח ולפרופיל המשפחתי או ביטוחים ישנים וחסרי רלבנטיות.

חשוב לזכור- מרבית הביטוחים הינם ביטוחי ריסק ולא ביטוחי חיסכון. כלומר כל תשלום חודשי שמשולם לחברת הביטוח "נזרק לפח". מכאן החשיבות העצומה בבדיקת תיק הביטוח, ריענונו והתאמתו לצרכים של המשפחה.

העיסוק בבדיקת הביטוחים, גובה הפרמיות, הצורך האמיתי בביטוח המסוים, השוואות בין פוליסות שונות, עמידה על הדקויות והבדלים בין פוליסות שונות  -  יכול להיות מייגע למדי. לזה צריך להוסיף את ההתמודדות עם חברת הביטוח שאינה מוכנה לוותר על לקוח ועל תשלומי הפרמיה או להפחית את גובה הפרמיה . במצב כזה נוטה הלקוח לוותר על המאמץ לשם חיסכון של עשרות עד מאו שקלים לחודש, שמצטברים אח"כ לאלפים רבים על פני השנים, וחבל!

 

בדיקת תיק ביטוח – תנו לנו לעשות זאת בשבילכם

בגורן ניהול הון משפחתי אנחנו עושים סדר בביטוח: עוברים ביסודיות על תיקי הביטוחים של המשפחה,
בוחנים את הכיסויים והפוליסות הקיימים לעומק ומנתחים אותם בצורה מלאה ועל פי מידת התאמתן לצרכי משפחה. אנו מאתרים: כפילויות בתשלומים, כפילויות בכיסוי ביטוחי,עלויות ביטוח מוגזמות ויקרות, ביטוחים לא רלוונטיים, פוליסות ישנות ויקרות  ועוד.
לאחר מכן אנו מכינים עבור הלקוח דו"ח ובו המלצות מדויקות לביצוע הכוללות, בין היתר:

  • הוזלת עלויות ביטוח
  • ביטול כפל ביטוחי
  • הוזלת עמלות ודמי ניהול
  • התאמת מסלולי השקעה
  • איתור ביטוחי עודף וביטוחי חסר
  • סגירת פוליסות חסרות רלבנטיות או יקרות ביחס לשוק

 

מטרת הדו"ח אותו מכינים מומחי גורן היא להביא ליעילות מקסימלית של תיק הביטוח של הלקוח ולחיסכון של מאות שקלים מידי חודש ואלפי שקלים לשנה. כך, זוכה המשפחה לתוספת הכנסה נאה שיכולה להצטרף להכנסה הפנויה או  לטובת חיסכון פיננסי ומשתלם.

צרו קשר

מגדלי אלון יגאל אלון 94
מיקוד: 6789155
ת.ד: 51897
תל אביב

טלפון: 03-9494611

assistanfin@gmail.com