תכנון ויעוץ משכנתאות

נטילת  משכנתא הנה החלטה כלכלית בעלת משמעויות נכבדות והינה אחת ההחלטות החשובות בחיי משק הבית. בין אם המשכנתא מיועדת לדיור עצמי או לנכס להשקעה, הצורך בהתאמה מושלמת של אופי המשכנתא ואופן ההחזרים הופכים מהלך זה לבעל חשיבות המחייבת דעת וייעוץ מומחה למשכנתאות.

איך לבחור יועץ משכנתאות

בעת נטילת משכנתא יש לוודא שיועץ המשכנתאות שם דגש על השינויים הצפויים בחיי התא המשפחתי על פני השנים, כדוגמת:

  • הרחבת המשפחה
  • ביטחון תעסוקתי 
  • החלפת רכב 
  • יציאה ללימודים 
  • הוצאות בלתי צפויות  

במקביל, יש לבחון את האקלים הכלכלי והפיננסי הנוכחי בזמן נטילת המשכנתא תוך שקלול תחזיות כלכליות עתידיות. חשוב בעיקר כי ייעוץ המשכנתא יכלול  צפי לשינויי מדד מחירים לצרכן  ורמת הריביות לטווח ארוך, שני גורמים עיקריים בעלי השפעה המכרעת על רמת ההחזר החודשי במהלך השנים.

ייעוץ ומעקב משכנתאות – עושה את ההבדל

משכנתא, על פי רוב, נוטלים בבנק. אבל חשוב לזכור כי ניגוד העניינים המובנה הקיים בבנק בין הרצון לאתר את החלופה הטובה ביותר עבור הלווה לבין רווחיותו של המלווה, הופכת את הצורך בליווי מקצועי חיצוני להכרחית. את ההבדל בין לרתום את הבנק לטובת המהלך לבין להירתם לטובת הבנק, עושה  מומחה מלווה.

זכרו כי תשלומי המשכנתא הופכים במהירות לחלק מהחיים, אבל עדיין חשוב מאוד לעקוב אחריה באופן שוטף, לנהל ולהתאים אותה מפעם לפעם לשינויים בחיים ולתנאי המשק.  יתכן ובעתיד תרצו למחזר את המשכנתא על ידי ביצוע פירעון מוקדם של ההלוואה  הקיימת ולקחת אחרת במקומה בתנאים שמתאימים לכם יותר, או להשתמש בה על מנת לקבל הלוואות נוספות לכל מטרה. כמו כן,  במידה וישנם שינויים חיוביים מבחינה פיננסית בתא המשפחתי כמו כניסת סכומי כסף מהותיים כדאי לשקול פירעון חלקי או מלא של משכנתא.

גורן – יועץ המשכנתאות הפרטי שלכם

בגורן ניהול הון משפחתי, יועץ משכנתאות פרטי ילווה את המשפחה בבחינת המסלולים המתאימים, תקופות ההחזר המומלצות, איתור מימונים חוץ בנקאיים ומיצוי התשואה על הנכס וזאת על ידי בחינת החלופות השונות העומדות בפני המשפחה. לגורן יועצי משכנתאות מומחים, בעלי ותק וניסיון רב שנים במערכת המימונית, שיעזרו לכם לבחור את המשכנתא המתאימה לכם.

זכרו כי ייעוץ משכנתאות מקצועי ובלתי תלוי יאפשר לכם לבחון אלטרנטיביות שונות לנטילת משכנתא  ויאפשרו לכם  לחסוך סכומי כסף גבוהים מאד, לשפר את רמת החיים שלכם, את ההכנסה הפנויה שלכם ואת הביטחון בתשלום החודשי לבנק. אז אם אתם עומדים לקחת משכנתא או חושבים למחזר אחת קיימת –  מומלץ להתייעץ עם המומחים שלנו.

צרו קשר

מגדלי אלון יגאל אלון 94
מיקוד: 6789155
ת.ד: 51897
תל אביב

טלפון: 03-9494611

assistanfin@gmail.com