תכנון פיננסי ופנסיוני

בשנים האחרונות חלו רפורמות ושינויים מרחיקי לכת בתחום הפיננסי והביטוח הפנסיוני בישראל. בתחום הפיננסי אנו עדים לשוקי מניות ואגרות חוב רחבי היקף, תנודתיים וגלובליים מתמיד ובעלי מוצרי השקעה  חדשניים ומורכבים.  לצידן פועלת תעשיית קרנות נאמנות עצומה בהיקפה המתמחה באפיקי השקעה רבים, שונים ומגוונים, הקורצת למשקיע חסר הניסיון והבנה בשוקי הון.

באפיקים הפנסיונים, פינו את מקומן קרנות הפנסיה הותיקות והמובטחות וקופות הגמל המוכרות לקרנות הפנסיה החדשות, לביטוחי המנהלים, לפוליסות משתתפות ברווחים ושאר מוצרי השקעה וביטוח פנסיוני ייחודיים.

 

תכנון פיננסי - למה זה חשוב

קופות גמל, קרנות נאמנות, קרנות פנסיה, קרנות פיצויים, קרנות השתלמות, פוליסות ביטוח - כמות המוצרים העומדים בפני המשקיע והחוסך זינקה באופן חד ומגוון והיא ממשיכה לגדול ולהשתכלל כל הזמן. במקביל, הידע המקצועי והמתמחה הנדרש להתמודדות מול מוצרים אלה עולה על היכולת הסבירה של  הלקוח המצוי הנדרש לבחור בין המוצרים השונים. על אלה יש להוסיף את מערך השיווק והפרסום המשומן של בתי ההשקעות, הבנקים וחברות הביטוח, שהאינטרסים שלהם לא תמיד עולים בקנה אחד עם טובת הלקוח, המפתים כל העת את הלקוחות להצטרף אליהם.

גם אם אנו אישית נרתעים מהשקעה בשוקי הון, חשוב לדעת כי בשווקים האלה מושקעים כספי החיסכון ארוך הטווח שלנו. כספים אלה עתידים לשמש אותנו בזמן היציאה לפנסיה ויותר מתמיד אנו נדרשים להיעזר במתכנן פיננסי ופנסיוני שיעזור לנו נתב את כספי החיסכון וכספי ההשקעה לאפיקים הנכונים והמותאמים לצרכי ואופי המשפחה.

גורן - תכנון פיננסי משפחתי

  • איך יודעים לבחור את המוצרים הפיננסיים והפנסיוניים הנכונים לתא המשפחתי?
  • כיצד שומרים ומשביחים את תיק ההשקעות והחיסכון הכולל ונשמרים מסיכונים מיותרים?
  • איך נבטיח שנגיע לגיל פרישה עם הון המאפשר שמירה על רמת החיים?

 

אנחנו בגורן נמצאים בדיוק כדי לעזור לצאת מהסבך הזה.
המתכננים הפיננסים שלנו מציעים תכנון פיננסי הוליסטי – הם יסייעו לך לבחור את המוצרים הפיננסיים והפנסיוניים הנכונים והמתאימים לצרכיך ולצרכי התא המשפחתי. לאחר שנלמד את הפרופיל המשפחתי ואת תיק הנכסים העומד לרשותו, נציג בפניך חלופות שונות ומותאמות לניהול תיק ההשקעות והחיסכון הכולל של המשפחה.

בכך לא מסתיימת העבודה שלנו. ללקוחות מעוניינים, אנו בגורן ממשיכים  ללוות את המשפחה תוך שיתוף פעולה ולמידת צרכי הלקוח המשתנים על פני זמן. בכך אנו מאפשרים שינוי  והתאמה מדויקים של התכנון הפיננסי  תוך ניהול יעיל יותר של נכסי המשפחה ויצירת ערך מוסף ארוך טווח.

צרו קשר

מגדלי אלון יגאל אלון 94
מיקוד: 6789155
ת.ד: 51897
תל אביב

טלפון: 03-9494611

assistanfin@gmail.com